Uncategorized

bizuteria-2020.pl

Wyroby jubilerskie to pojęcie bardzo ogólne. Jak można je pogrupować? Z przekonaniem poprzez metal, z jakiego pozostają wyprodukowane oraz jakie kamienie wykorzystano. My tymczasem przeprowadzimy kategoryzację pod kątem rodzaju produktów złotniczych.
Naszyjniki – ubóstwiane przez wieki, zarówno przez dziewczyny i panów. Niewielka zawieszka na łańcuszku zazwyczaj zamieszczona na szyi – kwintesencja damskiego uroku.
Złote kolczyki to następny gatunek nie tylko damskich produktów z rodzinny biżuterii. Najczęściej wytwarza się je ze srebra. Wyróżniamy kilka klas spięć, miedzy innymi Wkrętki. Kolczyki pozostają najpopularniejsze na świecie ze wszystkich rodzajów biżuterii.
Sygnety (pierścionki) od zawsze zdobią nie tylko kobiecą dłoń. Wyróżniamy takie zwykłe, choć bywają również wzory ze zdobieniami. Zazwyczaj mają jakąś symbolikę.
Manele – delikatne łańcuchy, które kobiety często ubierają na rękę, choć od pewnego czasu i na nodze, od niedawana stało się to nieprzeciętnie popularne
Beadsy to gatunek, jaki przywędrował do nas ze słonecznych Włoszech. Korale nakładane są w tym systemie na mocno splecioną bransoletę z zatrzaskiem. Z uwagi na fakt, że zawieszki dostępne w bardzo dużej kombinacji wzorów niemalże każda kompozycja pozostaje oryginalna.
Na świecie pojawia się również wersja pochodząca w USA. Gdzie charmsy są zawieszane do bransoletki za pomocą malutkiego karabinka. Przypisano im miano charmsów.
Obrączki – przynależą do działu pierścionków. Niedawno drastycznie zyskały popularności. Wszystkie pary chcą mieć wzory unikalne i indywidualną dedykacją.
Zegarki naręczne – dziś przedstawiana końcowa rodzina z segmentu biżuterii. Niezwykle często wybierana również przez mężczyzn. Decydujący jest nie tylko materiał, ale i wkład.
Gatunków biżuterii pozostaje naprawdę niemało. Kiedy już dokonujemy wyboru nierzadko warto poszukać małą firmę złotniczą. Towary będą zdecydowanie wyższej jakości, co więcej również delikatnie w niższej cenie.

biżuteria 2020

Możliwość komentowania bizuteria-2020.pl została wyłączona