Uncategorized

producenci-dodatkow.pl

Wyroby złotnicze platerowane, albo też prawdziwe? Które z nich wybieramy częściej? Ten spór trwa całkiem długo na świecie. Teraz odważymy się udzielić odpowiedzi na ten temat. Jednak temat nie jest aż tak łatwe jak mogłoby się zdawać. Te rodzaje wyrobów jubilerskich mają ukryte minusy choć i powszechnie znane plusy posiadania.
Prawdziwa biżuteria – z reguły produkuje się ją z wyizolowanego srebra. Dlatego właśnie pozostaje sporo więcej warta. Wytwarza się ją galwanizując rudy metali szlachetnych. Jest znacznie bardziej prestiżowa oraz właśnie z tej przyczyny częściej kupują ją klienci z klasy średniej. Również znaczące jest punkt jej sprzedaży, zazwyczaj pozostają to salony złotnicze. Jest odpowiedni pokazana w podświetlonych, gablotach. W czasie jej zakupu często otrzymamy śliczne pudełeczko. W takim punkcie pomoc na 100% będzie milsza oraz lepiej wykwalifikowana. Wyroby jubilerskie prawdziwe o czym także nie powinniśmy pamiętać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria platerowana – pozostaje z reguły wytwarzana ze połączenia zwykłych metali, a pokrywa się ją niedużą powłoką metalu szlachetnego. Takie wyroby w miarę po czasie rysują się i kobiety pozbywają się ich. Ich największa zaleta to jak najbardziej atrakcyjna cena sprzedaży. Niestety mówimy, że może wywoływać reakcje alergiczne, z reguły produkty z zawartością niklu. Co ważne modele takiej biżuterii są wybitnie śliczne z uwagi na stop, po prostu zdecydowanie łatwiej ją zrobić. Zestawy w tym wypadku najczęściej złożone są z 2 elementów – naszyjnika i bransoletki.
Kończąc biżuteria prawdziwa pozostaje precyzyjniej wykonana i nie uczula. Choć pozostaje poważnie w wyższej cenie, co więcej nie zużywa się po krótkim czasie użycia jak sztuczna. Jednakże kolekcje biżuterii platerowanej pozostają oryginalniejsze i w niższej cenie. Który rodzaj pozostaje lepszy? Naszym zdaniem biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow

Możliwość komentowania producenci-dodatkow.pl została wyłączona