Uncategorized

slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe terminy charakteryzujące typową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina oraz wyglad. Co kryje się pod podanymi pojeciami? Jakich rzeczy pragną kobiety? Czego nienawidzą? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak widzi samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Czego oczekują obie strony? Kobiety lubią czuć się zdobywane. Znaczna większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednakże nie przyjmują zachowania na zabój zaabsorbowanego mężczyzny. Jak często mówią z jednej strony pragną czułości, zaangażowania w uczuciu, jednakże z drugiej strony skrycie pragną ażeby obecny kochanek od czasu do czasu stawiał opory, bywał niedostępny. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom też pragną zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a co dopiero więź czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc jak sprostać oczekiwaniom wyjątkowych dam? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o kobietę w sposób jaki chce, obserwuj kobiece mniejsze czy wielkie potrzeby, aby wiedzieć jakie z nich bywają najistotniejsze oraz na tych skup się najmocniej, zwyczaj bywania niedostępnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Zapamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy podtrzymywać często drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno po prostu gaśnie. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Możliwość komentowania slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna została wyłączona