Uncategorized

slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe słowa charakteryzujące typową damę? My znamy: uczucie, bliscy i ubrania. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich doznań pragną panie? Czego nienawidzą? Z czym się borykają ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak postrzega samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Czego oczekują obie ze stron? Damy uwielbiają czuć się zdobywane. Większość ceni sobie kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednak nie przyjmują zachowania na zabój pochłoniętego mężczyzny. Jak bardzo często mówią z jednej strony potrzebują czułości, stałości w uczuciu, jednak w drugiej połowie w sekrecie pragną żeby ich partner czasami stawiał opór, bywał nieznośny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom też lubią zdobywać, bo kogo cieszy w pełni łatwo zdobyta rzecz, a co dopiero więź czy uwaga osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak sprostać oczekiwaniom wyjątkowych dam? Jak to rozegrać by bywać na wygranej pozycji?
Troszcz o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece małe czy wielkie potrzeby, aby wiedzieć jakie z nich bywają najistotniejsze oraz na nich skup się najbardziej, nawyk bycia niedostępnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź trzeba pielęgnować często drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później po prostu wygasa. Właśnie to sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Możliwość komentowania slubna-bizuteria-srebrna została wyłączona