Uncategorized

stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych regionów jest na tyłach, aczkolwiek gdyby przyjrzeć się temu akuratniej polscy producenci są w stanie przedstawić klientom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po wysokich lotów materiały. Gdzie i dlaczego jest bariera konsumentów? Brak wystarczających umiejętności projektujących czy może klienci są zbytnio wymagający w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż organizacje międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Konsumenci widząc że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są na szczycie zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie przyjemności noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, czy też innych ubrań nie trzeba wyszukiwać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy jedynie zbadać polski asortyment.

Podsumowując postarajmy się zaakceptować i pokochać to co nasze! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę Polskim projektantom ale również innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety

Możliwość komentowania stylowe-bransolety.pl została wyłączona